Collagen Forte Nasıl Kullanılır?

Collagen Forte ürünü kullanımı basit bir üründür. Bu ürün yaşlılıkla gelen cilt kırışıklıklarını ve ciltte oluşan sarkmaları rahatlıkla gidermektedir. Collagen Forte cilt kırışıklıklarını ve sarkmalarını %96 oranda gidermektedir. Cilt sarkmalarının asıl nedeni yaş ilerledikçe tip 1 kollajen ve tip 3 kollajen %10 ila %5 oranda azalmasıdır. Tip 1 kollajen ve tip 3 kollajen bağ dokularının %80’inini oluşurmaktadır.

Bu yüzden ciltte kırışıklık ve sarkma oluşturmaktadır. Fakat Collagen Forte ürünü bu kaybolmuş tip 3 ve tip 1 kollajen liflerinin geri getirerek kırışıklıklarınızı ve sarkmalarını gidermektedir. Ama bu bağ dokularını yenilemek hızlı bir işlem olmadığı için kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulmanız oldukça kısa sürecektir. 

Yaşlanmayı Durdurma Etkisi

Ürün kutusunda 90 adet kapsül bulunmaktadır. Bu kapsüller günde 3 defa kullanılmaktadır. Ürünün içeriğine bakmadan sipariş etmeyiniz. Çünkü içerisindeki herhangi bir maddeye alerjiniz bulunabilir bu yüzden içeriğini öğreniniz ve sipariş ediniz. Eğer içerisindeki herhangi bir maddeye alerjiniz varsa doktorunuza danışmadan kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

Bu ürün etkilerini düzenli ve doğru kullanım sonrasında göstermektedir. Eğer düzenli ve doğru kullanım yapılmazsa ürünün etki veremez ve kırışıklıklarınızı sarkmalarını gideremez. Sizlerde sarkma ve kırışıklıklardan kurtulmak için aksatmayınız. Ürün kullanımı günde 3 kez dir yani sabah öğle ve akşam her öğünde istenirse 2 kapsül istenirse de 1 adet kapsül  kullanabilmektedir.

Collagen Forte İçeriği Neden Önemli

Collagen Forte içeriğinde c vitamini, kolajen, selenyum ve çinko bulundurmaktadır. Eğer bu maddelerden birin alerjiniz varsa doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Üründen tam etki almak istiyorsanız 3 aylık bir kullanım süresi gerekmektedir. Ürünü hamile kişiler kullanabilirmi diye birçok soru gelmekte fakat bu ürünü hamile kişilere bir test yapılmadığı için bir şey diyemiyoruz. Ama bu ürünü kullanmak isterseniz doktorunuza danışmanız tavsiye edilmektedir.

Ürünü yaş sınıflarına göre kullanılmaktadır. 30 yaş altı kişiler için 1 adet collagen forte önerilmektedir. 30-40 yaş arası için 2 kutu, 40-55 yaş arası 3 adet kutu önerilmektedir. 55 yaş ve üstü kişiler içinde 4 adet kutu önerilmektedir. Collagen Forte dudak üstü, yanak, boyun, gıdık, çene, göz altı, alın, kaz ayakları ve vücuttaki bütün kırışıklıkları kısa bir süre içinde %96 oranda kalıcı olarak gidermektedir. Bu sayede daha güzel bir görünüm kazanabilirsiniz.